Chcete vedieť viac o školení PMI v regióne Podlužany Bánovce nad Bebravou? S nami môžete získať , bezplatné on-line testy PMP a iné…

Kniha PMI PMP Podlužany Bánovce nad Bebravou

Cieľ a prínosy školenia. Učebné materiály v cene školenia je náš originálny plnofarebný študijný materiál v slovenskom taktiež anglickom jazyku. Typický ho realizujeme v slovenčine s použitím anglickej odbornej terminológie, pričom po dohode ho je možné uskutočniť aj čisto v slovenčine, čisto v angličtine taktiež v nemčine. Capm® je cenná základná certifikácia určená pre projektových pracovníkov s minimálnou praxou a skúsenosťami v projektovej oblasti.

Podlužany Bánovce nad Bebravou

Je svetovo uznávaná a veľmi žiadaná. Pmi (project management institute – inštitút projektového manažmentu) je najväčšia nezisková členská organizácia vo svete, združujúca špecialistov v oblasti projektového manažmentu. Príprava na túto certifikáciu si vyžaduje splnenie prísnych kritérií: písomné otázky. 4 roky praxe v oblasti riadenia projektov 4 roky praxe s riadením portfólia projektov obhajoba skúšok pred 12- člennou skúšobnou radou (evaluácia 360°). Školenie je určené účastníkom, ktorí majú záujem nadobudnúť základné odborné vedomosti z oblasti projektového riadenia, formalizovať a systematizovať svoje existujúce vedomosti v tejto oblasti a/ taktiež prichystať sa na absolvovanie certifikácie odborníka na projektový manažment podľa štandardov project management institute – pmi, úroveň project management professional – pmp taktiež certified associate in project management – capm. Porozumiete metodológii, nástrojom a technikám projektového manažmentu, naučíte sa redukovať stres spojený s projektovými aktivitami a zvýšiť šance, že plán bude dokončený načas, v stanovenom finančnom rozpočte a v požadovanej kvalite. Pmp je dokladom o spôsobilosti v oblasti vedenia a usmerňovania projektových tímov. Ak máte záujem o ponuku vnútrofiremných školení na mieru, kontaktujte nás prosím. Kurz vedie hlavný tréner potifob – ing. Štefan ondek, pmp, prince2 registered practitioner, certifikovaný senior projektový manažér (ipma b).

Projektové riadenie PMI PMI Podlužany Bánovce nad Bebravou

Popis kurzu pmi (project management institute) – základy projektového riadenia podľa metodiky pmi ® a príprava na certifikáciu pmp/capm školenia. Školenie je určené účastníkom, ktorí majú záujem nadobudnúť základné odborné vedomosti z oblasti projektového riadenia, formalizovať a systematizovať svoje existujúce vedomosti v tejto oblasti a/ taktiež prichystať sa na absolvovanie certifikácie odborníka na projektový manažment podľa štandardov pmi, úroveň project management professional – pmp taktiež certified associate in project management – capm. Najnižšia úroveň pmi. Kurz vedie náš akreditovaný tréner prince2® – ing. Štefan ondek, ipma b+, pmi pmp, prince2 registered practitioner, p3o registred practitioner, msp registred advanced practitioner, tocico certificate of achievment. Mať prehľad o možných spôsoboch organizačného usporiadania projektov. Pmp® je považovaná behom najdôležitejšiu certifikáciu pre projektových manažérov. Je svetovo uznávaná a veľmi žiadaná.

Certifikát PMP CAPM Podlužany Bánovce nad Bebravou

Radi by ste získali viac informácií o projektovom manažmente, ale nie ste si zatiaľ istý profesijnou kvalifikáciou? V prílohe nájdete detailnejšie informácie o jednotlivých školeniach, dátumoch aj cenách. Pmi si získala meno vo svete svojimi celosvetovo prijatými štandardmi, certifikačným programom a možnosťami profesijného rozvoja.

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.