Chcete vedieť viac o certifikácii PMI v regióne Zeleneč Trnava? S nami môžete získať bezplatné on-line testy PMP, prehľad o procesoch v certifikácii PMI a iné…

školenie PMI PMP Zeleneč Trnava

Ak máte záujem o ponuku vnútrofiremných školení na mieru, kontaktujte nás prosím. Poznať skupiny procesov projektového manažmentu podľa pmbok. Pre pripustenie ku skúške capm resp. Oproti prince2® foundation tamten certifikát nie je doživotný a je nutné ho obnovovať prostredníctvom pdu bodov taktiež zloženie recertifikačnej skúšky 1 x za 3 roky.

Certifikát PMP CAPM Zeleneč Trnava

S levelom prince2® foundation. Učebné materiály v cene školenia je náš originálny plnofarebný študijný materiál v slovenskom taktiež anglickom jazyku. Porozumiete metodológii, nástrojom a technikám projektového manažmentu, naučíte sa redukovať stres spojený s projektovými aktivitami a zvýšiť šance, že plán bude dokončený načas, v stanovenom finančnom rozpočte a v požadovanej kvalite.

Zeleneč Trnava

Typický ho realizujeme v slovenčine s použitím anglickej odbornej terminológie, pričom po dohode ho je možné uskutočniť aj čisto v slovenčine, čisto v angličtine taktiež v nemčine. Informácie o mieste konania našich verejných kurzov projektového riadenia nájdete na podstránke Školiace priestory. Tento kurz je vhodný kvôli projektových manažérov, vedúcich tímov, projektových koordinátorov, analytikov, pracovníkov z oblasti riadenia ľudských zdrojov a všetkých, ktorí: riadia projekty taktiež sa na nich podieľajú. Pmi (project management institute – inštitút projektového manažmentu) je najväčšia nezisková členská organizácia vo svete, združujúca špecialistov v oblasti projektového manažmentu. Získaním certifikácie capm® preukážete svoje základné vedomosti, vedomosti terminológie a procesov efektívneho projektového manažmentu. Capm® je cenná základná certifikácia určená pre projektových pracovníkov s minimálnou praxou a skúsenosťami v projektovej oblasti. V prílohe nájdete detailnejšie informácie o jednotlivých školeniach, dátumoch aj cenách.

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.